Portmonetka Blog

Aplikacja Portmonetka - Twoje centrum zarządzania zakupami

Portmonetka Blog Aplikacja Portmonetka - Twoje centrum zarządzania zakupami

Ostatnia aktualizacja artykułu 01.04.2023

Historia zakupów ze wszystkich sklepów? Powiadomienia o przesyłkach? Zwroty? Rabaty do sklepów? A to wszystko w jednej aplikacji! Dowiedz się więcej o możliwościach Portmonetki!

Jakie możliwości będzie oferować aplikacja Portmonetka?

Przygotowując aplikację Portmonetka chcemy oddać w ręce kupujących narzędzie, które będzie „centrum dowodzenia” w zakupach internetowych. Jednocześnie stanie się “centrum oszczędzania” - czasu i pieniędzy. Koniec z szukaniem w skrzynce powiadomień od wielu nadawców. Sprawdź jakie funkcjonalności zaoferuje nasza aplikacja:

Historia zakupów ze wszystkich sklepów

Zaczynając od podstawowej funkcjonalności - w naszej aplikacji znajdziesz historię wszystkich swoich zakupów dokonanych w sklepach internetowych, wraz ze zdjęciami i szczegółami transakcji. Dzięki temu na bieżąco możliwe będzie sprawdzanie, na jakim etapie realizacji jest Twoje zamówienie lub szybkie odnalezienie kupionego w przeszłości produktu.

Monitorowanie przesyłek

Zamówienie zostało skompletowane przez sklep internetowy i wyruszyło w drogę? Wspaniale! W aplikacji Portmonetka natychmiast otrzymasz powiadomienie o zbliżającej się przesyłce, a także sprawdzisz jej drogę u wybranego kuriera.

Odbiór zamówień z automatu paczkowego

Twoje zamówienie dotarło do automatu paczkowego, więc pora je odebrać. Z wykorzystaniem aplikacji Portmonetka zrobisz to jednym kliknięciem. Bez potrzeby wpisywania w automacie kodów odbioru, czy pokazywania kodu QR. Prosto i szybko - bez zbędnych formalności.

Zwroty zamówień bezpośrednio w aplikacji

Chcesz zwrócić zamówiony produkt? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Jednym kliknięciem na karcie zamówienia w aplikacji nadasz zwrot zamówienia do sklepu. Pozostanie Ci tylko zanieść przesyłkę do automatu paczkowego lub przekazać ją kurierowi. To tyle - Twój zakup wróci do sklepu.

Rabaty w sklepach partnerskich

Zależy nam, żeby z aplikacją Portmonetka użytkownicy oszczędzali nie tylko swój czas, ale również pieniądze. Dlatego w aplikacji znajdą się rabaty i oferty promocyjne do wykorzystania w sklepach partnerskich Portmonetki.

Portmonetka to całościowe doświadczenie zakupowe i pozakupowe w jednej aplikacji mobilnej.

Śledź nas - czekając na premierę!

Źródło zdjęcia głównego: Adobe Stock